|
Choć po kilku dniach i dwóch sparingach nie można dobrze ocenić zawodników testowanych, to jak na razie oczekiwania spełnia chyba tylko Punosevac. Strzelił bramkę, widać że się stara, biega, walczy. Jak na swoje warunki fizyczne jest bardzo ruchliwy i zwinny. Jeśli chodzi o Issa Ba, to problem polega na braku ogrania. Ma dużo niecelnych podań, by zaraz coś przechwycić. Jeśli potrenowałby kilka tygodni, rozegrał parę spotkań dochodziłby powoli do formy. Nie wiadomo jednak czy trener Skorża chciałby czekać i ryzykować na pozyskanie nieprzygotowanego gracza. A potrzebni są piłkarze na już, dobrze przygotowani. Natomiast Poljak ma ciekawe CV, chyba najlepsze z testowanych. Trzeba dać mu trochę czasu, treningów i potem ocenić. Jak na razie w spotkaniu był niewidoczny, rzadko go wymieniano. Jednak mam nadzieję, że wszyscy testowani pokażą się z dobrej strony i zarząd nie będzie miał żadnych argumentów do tego, by negatywnie rozpatrzeć przyjęcie ich do zespołu.
Ostatnio edytowane przez KuLwIk : 24.01.2010 o godz. 14:26.
|