|
Na frekwencję na stadionie będzie miał wpływ zapewne styl gry naszej drużyny. Bo nie sądzę, że stadion zapełni 34k ultrasów. A piknikowiec nie przyjdzie na nudny mecz z jakąś drużyną z końca tabeli z którą Wisła będzie się męczyć i ledwo co bramkę strzeli. Jeśli Wisła wróci do stylu jaki prezentowała za Kasperczaka, czyli przyjemna dla oka gra piłką, to frekwencja wzrośnie.
Co do piłkarzy testowanych. Trzeba z ocenami ich poczekać na jakiegoś mocniejszego rywala. Bo tak nie ma podstaw do oceny.
|