Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19634
Stary 24.01.2010, 12:31
Alov napisał(a):Wyświetl post
Ja sie tylko zastanawiam po co nam kolejny po Sobolu, Diazie, Gargule, Golosiu, Jirsaku i Maczynskim srodkowy pomocnik.
na tą chwilę pewniakiem do gry z tej grupy jest Jirasik i chyba dlatego prowadzane sa poszukiwania))
Odpowiedz cytując