|
Wie ktoś może czy jest możliwe utworzenie kopii zapasowej ustawień Winampa?
Tak żebym bo formacie i zainstalowaniu miał takie same ustawienia, jak i również informacje o ilości odtwarzanej piosenki.
Jestem kibicem, będę kibicem,
nie chce z kibicem po meczu dzielić się zniczem.
Nie chcę zostać z niczym, niczym żołnierz bez broni.
Chcę honoru bronić, lecz jako samuraj nie ronin...
...
ACAB
|