Wyświetl pojedynczy post
pchelcok
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13926
Stary 24.01.2010, 12:03
Wie ktoś może czy jest możliwe utworzenie kopii zapasowej ustawień Winampa?
Tak żebym bo formacie i zainstalowaniu miał takie same ustawienia, jak i również informacje o ilości odtwarzanej piosenki.
Jestem kibicem, będę kibicem,
nie chce z kibicem po meczu dzielić się zniczem.
Nie chcę zostać z niczym, niczym żołnierz bez broni.
Chcę honoru bronić, lecz jako samuraj nie ronin...

...

ACAB
Odpowiedz cytując