Proud napisał(a):

|
wiem że Łobo ma takie mecze. Co nie zmienia faktu że za te pieniądze co zarabia powienien mieć co drugi taki mecz. To samo może być z tym Serbem.
|
Wiesz dla mnie to nawet lepiej, że ten Serb nie strzelił teraz 3 bramek. Jakby to zrobił i grał dobrze w każdym meczu to by teraz cena znowu skoczyła i by było po transferze. A tak wierzę, że to może być taki nasz Sobiech, a to już by było coś. Za Sobiecha(piłkarza pewnie o podobnych umiejętnościach) chcą conajmniej 2,5 mil złotych lol a nie 700tys jak za tego Serba.
I szczerze mówiąc to wolę takich ruchliwych wierzowców niż zawodników o charakterystyce Costlego- czyli wysokich i żółwiowatych.