Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Daniel Alves
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
19627
24.01.2010, 10:06
Proud
napisał(a):
i wszystko z 3 min skrótu
Nie wiem po co Wisła zatrudnia Klejndinsta i Casplara skoro mamy kilku fachowców na forum co po skrócie z youtuba ocenią zawodnika
dla mnie na tym filmiku zdecydowanie najlepiej wypadł Łobodziński. Ciąg na bramkę, technika, strzał, dośrodkowanie. Dobrze taktycznie grał. Proponuję przedłużyć z Nim kontrakt!
Tyle, że jemu od czasu do czasu zdażają się takie mecze
To może być akurat prawda. haha
Wisłaaa! Wisłaaa!
Jesteśmy Wisłą Krakow i dumą dla Polakow...
i tak jest od stu lat.
Daniel Alves
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Daniel Alves
Znajdź inne posty napisane przez Daniel Alves