Daniel Alves napisał(a):

|
Chiałbym żeby zatrudnili tego Pumosevaca. Ma bardzo dobre warunki fizyczne, jest dość szybki i bardzo zwinny, do tego widać, że mu bardzo zależy dużo biega, wychodzi na pozycję, ma pojęcie o grze taktycznej(ładnie gra na granicy spalonego). Jeżeli kosztuje tyle co Ćwielong to myślę, że by fajnie powalczył o miejsce w drużynie a jest przecież młody jeszcze. Moim zdaniem ma pojęcie o grze. Murzyn też chyba się dobrze spisuje. Nie ma problemów z techniką itp. Potrzeba mu tylko dobrego treningu.
|
i wszystko z 3 min skrótu
Nie wiem po co Wisła zatrudnia Klejndinsta i Casplara skoro mamy kilku fachowców na forum co po skrócie z youtuba ocenią zawodnika
dla mnie na tym filmiku zdecydowanie najlepiej wypadł Łobodziński. Ciąg na bramkę, technika, strzał, dośrodkowanie. Dobrze taktycznie grał. Proponuję przedłużyć z Nim kontrakt!
