Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19619
Stary 24.01.2010, 01:53
WislakP napisał(a):Wyświetl post
- To co mamy wystarczy na polską ligę, a w Europie i tak nic się nie uda zwojować , jeśli w III rundzie eliminacji LM nie będziemy rozstawieni
No chyba że trafimy na podobnie frajerską ekipę,na jaką trafiła niejaka Levadia,ze sztabem szkoleniowym podobnym do indyka,który myślał o niedzieli,a w sobotę mu łeb ucięli.
Odpowiedz cytując