WislakP napisał(a):

|
- To co mamy wystarczy na polską ligę, a w Europie i tak nic się nie uda zwojować , jeśli w III rundzie eliminacji LM nie będziemy rozstawieni
|
No chyba że trafimy na podobnie frajerską ekipę,na jaką trafiła niejaka Levadia,ze sztabem szkoleniowym podobnym do indyka,który myślał o niedzieli,a w sobotę mu łeb ucięli.