|
Moim zdaniem Markus ma 100% racji. Jeśli nasze kluby, w tym Wisła, będą grały taką padakę jak dotychczas to nie ma najmniejszych szans na zapełnienie nowych stadionów. I nie pomogą tu żadne fajerwerki, tańczące małpy i pyszne kiełbaski. Ludzie chcą oglądać dobry futbol, a takiego w ofercie nikt w Polsce nie ma. Do tego trzeba przede wszystkim odpowiednich zawodników.
Mówienie o jakichś wymyślnych strategiach zapełnienia stadionu jest w moim odczuciu żałosne. Strategia jest jedna: zbudować zespół który gra dobrze w piłkę. Już kiedyś taki mieliśmy i ludzie walczyli o bilety nawet na mecze z outsiderami żeby zobaczyć piękną grę i festiwal bramek. Teraz nie ma co na to liczyć.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|