kask88 napisał(a):

|
Kibic jest równiez sponsorem klubu płaci za bilety kupuje pamiatki itp.
|
No wlasnie kupuje ale w klubowym sklepie a nie na allegro bo taniej. Na zachodzie kibic jak sie tylko sponsor zmieni to kupuje nowa koszulke(nie replike) a u nas z laska przyjda na mecz w czerwonym( bo mu w tym kolorze nie ladnie).
Juz nie wspomne o innego rodzaju pamiatkach, u nas po prostu ludzie maja to w dupie bo szkoda kasy. To samo jest z wyjazdami i meczami( wszak lepiej w domu ogladnac) na sopcascie czy innym badziewu bo szkoda kasy na abonamet C+ a co za tym idzie wiekszej kasy dla klubow przy kolejnej walce o prawa do transmisji ligi.