Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13921
Stary 23.01.2010, 22:36
Ok, ok - ja te wszystkie atrakcje znam Tylko mi chodzi o to, GDZIE JEST ZIMA? Gdzie jest taka piękna, obrazkowa zima
Decyzja chyba podjęta, jadę gdzieś na Skałę A tam się zobaczy.
Odpowiedz cytując