Wyświetl pojedynczy post
Ikki
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Aleksandrów Kujawski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19606
Stary 23.01.2010, 21:20
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Nasi testowani zawodnicy grają tak dużo tylko dlatego, że trener nie ma jeszcze do dyspozycji: Pawełka( reprezentacja), Singlara( powrót po kontuzji), Kowalskiego( drobny uraz), Głowackiego( powrót po kontuzji), Piotra Brożka( reprezentacja), Diaza( drobny uraz), Sobolewskiego( powrót po kontuzji), Gołosia( powrót po kontuzji), Garguły(kontuzja), Pawła Brożka( kontuzja), Małeckiego( reprezentacja), Rado( drobny uraz) i Boguskiego( powrót po kontuzji- grał pierwszą połowę pierwszego sparingu i najwyraźniej trzeba go jeszcze oszczędzać).

Z podstawowych piłkarzy mamy obcokrajowców: Alvareza, Marcelo i Kirma.
Tak źle i tak nie dobrze. To ja mam pytanie po co jest organizowany cały ten obóz skoro nie ma na nim kto się przygotowywać. Doszło do tego, że sprowadzamy na testy grajków by mogli Wisłę w sparingach reprezentować bo sama drużyny by nie wystawiła. Może ta sytuacja paradoksalnie sprawi, że jednak kogoś zakontraktują...
Odpowiedz cytując