Uran235 napisał(a):

Nasi testowani zawodnicy grają tak dużo tylko dlatego, że trener nie ma jeszcze do dyspozycji: Pawełka( reprezentacja), Singlara( powrót po kontuzji), Kowalskiego( drobny uraz), Głowackiego( powrót po kontuzji), Piotra Brożka( reprezentacja), Diaza( drobny uraz), Sobolewskiego( powrót po kontuzji), Gołosia( powrót po kontuzji), Garguły(kontuzja), Pawła Brożka( kontuzja), Małeckiego( reprezentacja), Rado( drobny uraz) i Boguskiego( powrót po kontuzji- grał pierwszą połowę pierwszego sparingu i najwyraźniej trzeba go jeszcze oszczędzać).
Z podstawowych piłkarzy mamy obcokrajowców: Alvareza, Marcelo i Kirma.
|
Tak źle i tak nie dobrze. To ja mam pytanie po co jest organizowany cały ten obóz skoro nie ma na nim kto się przygotowywać. Doszło do tego, że sprowadzamy na testy grajków by mogli Wisłę w sparingach reprezentować bo sama drużyny by nie wystawiła. Może ta sytuacja paradoksalnie sprawi, że jednak kogoś zakontraktują...