Alov napisał(a):

|
W duzej firmie, ktora jest liderem rynkowym - a czyms takim jest obecnie Wisla zawsze sa pieniadze na inwestycje tylko trzeba taka inwestycje dobrze uzasadnic i przekonac do niej szefa/ wlasciciela.
|
I co roku pada setki taki wielkich firm co maja kase bo wlasciciel zaszalal z kolejnymi inwestycjami.