Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19605
Stary 23.01.2010, 21:15
Alov napisał(a):Wyświetl post
W duzej firmie, ktora jest liderem rynkowym - a czyms takim jest obecnie Wisla zawsze sa pieniadze na inwestycje tylko trzeba taka inwestycje dobrze uzasadnic i przekonac do niej szefa/ wlasciciela.
I co roku pada setki taki wielkich firm co maja kase bo wlasciciel zaszalal z kolejnymi inwestycjami.
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 23.01.2010 o godz. 21:23.
,
Odpowiedz cytując