Wyświetl pojedynczy post
Arturo
Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Zawiercie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19603
Stary 23.01.2010, 20:58
Myslę, że tu nie do końca chodzi o nazwiska tylko o umiejętności. Żaden Rivaldo, Ze Roberto czy inny latynoski podstarzały magik do nas nie przyjdzie.

Każda liga, bez względu na poziom "generuje" gwiazdy, piłkarzy ponadprzeciętnych, którzy z sobie tylko znanych powodów chcą tam grać. Ważne, żeby kilku takich zawodników u nas występowało. Żeby ci bardziej wybredni kibice mogli po akcjach kiwać głową z powodu uznania a nie politowania.

I chyba nie ma przypadku, że najbardziej efektownymi, ciekawymi spotkaniami tego sezonu były mecze w Lubinie i Kielcach. W Sosnowcu nawet na Gran Derbi nie chciałoby się patrzeć.

Ja liczę, że nowy stadion i jego antourage sam w sobie podniesie obecny (niski niestety) poziom naszej gry. Co nie zwalnia ludzi u władzy w obowiązku budowania uznanej marki jaką niewątpliwie jest Wisła.


PS/ Żeby nie było warna za offtop - Poljak wydaje się być bardziej odpowiednikiem Garguły niż Cantoro, Skorża wypowiadał się że chce ofensywnego poocnika na pół roku. Jestem ciekaw czy na pewno Poljak i Ba rywalizują o to samo miejsce.
Visca el Barça!
Odpowiedz cytując