Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
West
Vide Cul Fide
Od: 09.2004
Skąd: W13
Offline
#
13918
23.01.2010, 20:58
jak mam do Cinemacity bilety na wtorek zarezerowane to czy moge go odebrac np. jutro a nie w dzien seansu ?
West
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do West
Znajdź inne posty napisane przez West