Alov napisał(a):

|
Mi by wystarczylo jakby taki Dawid Nowak strzelil bramki takiej Lewadii i Debreczynowi a potem moglby sie leczyc. Dawidowski bazowal na wielkiej szybkosci i po tych kontucjach raczej wiadomo bylo ze z jej nie odzyska. Nowak ma spryt, technike, inteligencje wiec ciezko porownywac tych graczy. I w przeciwnienstwie do wielu ludzi uwazam ze warto zaryzykowac (oczywiscie po dokladnym zbadaniu) i go kupic nawet za 600 tys. Euro.
|
Nowak też bazuje na szybkości. Takie cechy które wymieniłeś to miał Frankowski. Nowak w dzisiejszym meczu kadry chociażby, pokazał że w sytuacjach sam na sam ładuje na siłę. W bramkarza.