Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19593
Stary 23.01.2010, 20:28
Alov napisał(a):Wyświetl post
Mi by wystarczylo jakby taki Dawid Nowak strzelil bramki takiej Lewadii i Debreczynowi a potem moglby sie leczyc. Dawidowski bazowal na wielkiej szybkosci i po tych kontucjach raczej wiadomo bylo ze z jej nie odzyska. Nowak ma spryt, technike, inteligencje wiec ciezko porownywac tych graczy. I w przeciwnienstwie do wielu ludzi uwazam ze warto zaryzykowac (oczywiscie po dokladnym zbadaniu) i go kupic nawet za 600 tys. Euro.
Bierz kredyt i dzialaj... latwo sie obraca nie swoimi pieniedzmi....
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując