Są tu osoby z różnych miejscowości pod Krk a i krakowianie mogą się orientować
Chce jutro jechać porobić zdjęcia zimy. Takie ładnie "klatki" pokazują w TV - ośnieżone drzewa, płoty, łąki ... wprost zamarznięte.
Gdzie najlepiej jechać? Myślałam o okolicach Skały? Ktoś widział ciekawe miejsca, albo gdzieś mieszka tak 
Tak do 30-35 km max.