Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13913
Stary 23.01.2010, 19:59
Są tu osoby z różnych miejscowości pod Krk a i krakowianie mogą się orientować Chce jutro jechać porobić zdjęcia zimy. Takie ładnie "klatki" pokazują w TV - ośnieżone drzewa, płoty, łąki ... wprost zamarznięte.

Gdzie najlepiej jechać? Myślałam o okolicach Skały? Ktoś widział ciekawe miejsca, albo gdzieś mieszka tak
Tak do 30-35 km max.
Ostatnio edytowane przez Żmijka : 23.01.2010 o godz. 20:18.
Odpowiedz cytując