Kamil_mchw napisał(a):

a ten serb to nie jest czasem pomocnikiem w turcji wystawiali go na siłę na lewej pomocy (była wypowiedz jakiegoś kibica turka:]) a u nas w sparingach w ataku... :/ może Marcelo wystawimy na bramkę :] hehe
|
Ten co grał w Turcji to Chorwat i pomocnik, Serb jest napastnikiem i gra u siebie w kraju.