Wyświetl pojedynczy post
GJ1906
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19577
Stary 23.01.2010, 17:51
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
a ten serb to nie jest czasem pomocnikiem w turcji wystawiali go na siłę na lewej pomocy (była wypowiedz jakiegoś kibica turka:]) a u nas w sparingach w ataku... :/ może Marcelo wystawimy na bramkę :] hehe
Ten co grał w Turcji to Chorwat i pomocnik, Serb jest napastnikiem i gra u siebie w kraju.
Odpowiedz cytując