Wyświetl pojedynczy post
mnjp
Junior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2068
Stary 23.01.2010, 17:43
mnjp napisał(a):Wyświetl post
ogłaszam sie ponownie poszukuje wciąż biletów Wisły Kraków sezon 09/10 08/09 07/08 i oprócz tego z derbów z Cracovią rok niegra roli pisać na priv jak ktoś ma zapłace rozsądną cene
piszciee priv tysiace ludzie i nikt biletow niema :(
Odpowiedz cytując