mnjp napisał(a):

|
ogłaszam sie ponownie poszukuje wciąż biletów Wisły Kraków sezon 09/10 08/09 07/08 i oprócz tego z derbów z Cracovią rok niegra roli pisać na priv jak ktoś ma zapłace rozsądną cene
|
piszciee priv tysiace ludzie i nikt biletow niema :(