Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19568
Stary 23.01.2010, 16:56
"grabki i łopatka w piaskownicy dzieci gromadka" ... Jak się czyta wypociny Wilczka to się można naprawdę załamać... Niepotrzebny wydatek to zatrudnianie takich ignorantów i "specjalistów" jak pan prezes... I to ma być człowiek który poprowadzi klub do sukcesów... Dobrze tutaj Markus powyżej napisałeś... Kurde co tu wymyślać recepty są stare i oklepane , wystarczy tylko z nich korzystać.. ale niestety ludzie którzy biorą za swoją pracę pieniądze od klubu to najczęściej zwykłe szaraki .. Tak żeby im nawet krzty uszów zza miedzy nie było widać, kibice wspierajcie klub finansowo , kupujcie karnety , bilety , gadżety i oby było was jak najwięcej... Przy takiej nicości jak w tej chwili jest prowadzona na Reymonta to ten stadion będzie świecił pustkami... Wielkie oczekiwania wobec kibiców tylko zero oczekiwań wobec siebie cała filozofia RN, Wilczka.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 23.01.2010 o godz. 17:14.
Odpowiedz cytując