Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19567
Stary 23.01.2010, 16:44
Issa Ba
Poljak
Punosevac

gdybyśmy zakontraktowali tych trzech piłkarzy to byłoby super i jestem pewny, że Ci piłkarze pomogliby nam awansować do wymarzonej LM
Odpowiedz cytując