Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13912
Stary 23.01.2010, 16:10
żuraw_9 napisał(a):Wyświetl post
co sądzicie na temat tego notebooka?

http://www.aristo.pl/towar.php?s-ktm...%20W300&w=spec

warto coś takiego zakupić za tą cenę?
Ja bym dopłacił 140 zł i kupił laptop firmy, która ma jakąkolwiek markę:
http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=41031
Odpowiedz cytując