Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
13912
23.01.2010, 16:10
żuraw_9
napisał(a):
co sądzicie na temat tego notebooka?
http://www.aristo.pl/towar.php?s-ktm...%20W300&w=spec
warto coś takiego zakupić za tą cenę?
Ja bym dopłacił 140 zł i kupił laptop firmy, która ma jakąkolwiek markę:
http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=41031
Coolpick
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Coolpick
Znajdź inne posty napisane przez Coolpick