Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
żuraw_9
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: district StS
Offline
#
13908
23.01.2010, 15:12
co sądzicie na temat tego notebooka?
http://www.aristo.pl/towar.php?s-ktm...%20W300&w=spec
warto coś takiego zakupić za tą cenę?
"Po burzy słońce wychodzi zza chmur,i nad Krakowem zaświeci znów.O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem."
żuraw_9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do żuraw_9
Znajdź inne posty napisane przez żuraw_9