Wyświetl pojedynczy post
żuraw_9
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: district StS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13908
Stary 23.01.2010, 15:12
co sądzicie na temat tego notebooka?

http://www.aristo.pl/towar.php?s-ktm...%20W300&w=spec

warto coś takiego zakupić za tą cenę?
"Po burzy słońce wychodzi zza chmur,i nad Krakowem zaświeci znów.O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem."



Odpowiedz cytując