Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13902
Stary 23.01.2010, 14:55
podszywacz napisał(a):Wyświetl post
Sądzę że nic to nie da. Niektóre programy jak właśnie GG, Tlen, mają zapisane w swoim jądrze IE jako domyślną przeglądarkę internetową. Ustawienie Mozilli jako domyślnej przeglądarki internetowej nic tutaj nie da.
to jakieś pomysły masz może?czy nic sienie da zrobić?
I
Odpowiedz cytując