podszywacz napisał(a):

|
Sądzę że nic to nie da. Niektóre programy jak właśnie GG, Tlen, mają zapisane w swoim jądrze IE jako domyślną przeglądarkę internetową. Ustawienie Mozilli jako domyślnej przeglądarki internetowej nic tutaj nie da.
|
to jakieś pomysły masz może?czy nic sienie da zrobić?