Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19559
Stary 23.01.2010, 14:32
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście zgadzam się z Tobą w 100 %.Przyjście Andraża- jak najbardziej transfer udany.Tylko chodzi o to ze jakby ktoś po Kirma przyszedł w tym momencie za jakieś niezgorsze pieniądze to myślę że opylono by go bez zastanowienia.
Hurtowe ściąganie 20 latków piszesz że nie jest wyjściem?Ależ jest!Po to własnie jest ME by perełki z regionu łowione przez skautów tam własnie grali i ogrywali się pod kątem występów w I drużynie.
No ale wychodzi na to że u nas albo nie ma skautów,albo nie ma perełek,albo nie ma regionu.
Już sam nie wiem.Jakoś nie chce mi sie wierzyć żeby nie było zdolnych chłopaków do grania w piłke,z których w przyszłości mogliby być ukształtowani piłkarze.
Troszkę źle mnie zrozumiałeś. Ja cały czas mówię o wzmocnieniach w kontekście pierwszej drużyny a nie o transferach do zespołu Młodej Ekstraklasy. Oczywiście zgodzę się z Tobą że trzeba do Młodej Wisły ściągać najbardziej utalentowanych , młodych piłkarzy bo to nasza przyszłość.
Odpowiedz cytując