Wyświetl pojedynczy post
Kbobt
Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19557
Stary 23.01.2010, 14:14
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Nie znasz Lenczyka? Pierwszym krokiem było jego zatrudnienie, potem wyrzucenie szrotu i sprowadzenie młodzieży.

Prawie dwa tygodnie temu oglądałem kronikę i było o transferach Wisły i Cracovii, a ostatnie zdanie najbardziej mnie zabolało, mianowicie:

''Wisła chce sprowadzić Dawida Nowaka, lecz w obecnej chwili to cracovię na niego stać''

Skoro Lenczyk wyrzuca szrot to powinno się zgadzać i wyżuci ten klubik do okręgówki.

Chyba sam pisałeś tą kronike, tyle co Wisła dostała choćby z transferu Ćwielonga to cracowia przez kilka lat tyle na transfery nie wyda. A jeden Marcelo jest wart 5 razy tyle co wszyscy tamci pseudo piłkarze
Odpowiedz cytując