WiślakMyślenice napisał(a):

Nie znasz Lenczyka? Pierwszym krokiem było jego zatrudnienie, potem wyrzucenie szrotu i sprowadzenie młodzieży.
Prawie dwa tygodnie temu oglądałem kronikę i było o transferach Wisły i Cracovii, a ostatnie zdanie najbardziej mnie zabolało, mianowicie:
''Wisła chce sprowadzić Dawida Nowaka, lecz w obecnej chwili to cracovię na niego stać''
|
Skoro Lenczyk wyrzuca szrot to powinno się zgadzać i wyżuci ten klubik do okręgówki.
Chyba sam pisałeś tą kronike, tyle co Wisła dostała choćby z transferu Ćwielonga to cracowia przez kilka lat tyle na transfery nie wyda. A jeden Marcelo jest wart 5 razy tyle co wszyscy tamci pseudo piłkarze
