fanfan napisał(a):

|
My potrzebujemy w drużynie piłkarzy którzy nas wzmocnią!! A w tym przypadku ważniejsza jest jakość a nie wiek!!!! A co powiesz o transferze Kirma? To nie jest działanie długoterminowe? Podpisaliśmy 5 letni kontrakt z reprezentantem Słowenii. Teraz jest kłopot z transferami bo nie ma kasy piłkarze dobrzy i młodzi kosztują dużo. Hurtowe ściąganie 20 latków nie jest wyjściem dla drużyn które walczą o najwyższe cele ale dla drużyn które walczą o utrzymanie . Oczywiście w niższych ligach zdarzają się duże talenty takie jak Błaszczu ale nie są to piłkarze do gry od razu.
|
Oczywiście zgadzam się z Tobą w 100 %.Przyjście Andraża- jak najbardziej transfer udany.Tylko chodzi o to ze jakby ktoś po Kirma przyszedł w tym momencie za jakieś niezgorsze pieniądze to myślę że opylono by go bez zastanowienia.
Hurtowe ściąganie 20 latków piszesz że nie jest wyjściem?Ależ jest!Po to własnie jest ME by perełki z regionu łowione przez skautów tam własnie grali i ogrywali się pod kątem występów w I drużynie.
No ale wychodzi na to że u nas albo nie ma skautów,albo nie ma perełek,albo nie ma regionu.
Już sam nie wiem.Jakoś nie chce mi sie wierzyć żeby nie było zdolnych chłopaków do grania w piłke,z których w przyszłości mogliby być ukształtowani piłkarze.