Ja zaczynam się zastanawiać po co jest ten temat Polityka transferowa Wisły, czasami tu wchodzę bo liczę, że znajdę tutaj jakiś news a tu tylko narzekania : wywalić Skorżę, brać przykład z polityki transferowej Cracovii

, i mógłbym tak wymieniać w nieskończoność . Zmiana trenera to odpowiedzialna decyzja, może po tym drużyna zacząć grać lepiej ale może również i zacząć grać gorzej(pewnie ktoś z Was teraz powie że gorzej się już nie da ale da się bo przecież jesteśmy liderem) i nowy trener zacznie wprowadzać swoją koncepcję gry, nowe ustawienia, nowa taktyka , będzie potrzebował nowych piłkarzy odpowiadających jego koncepcji a z niektórych obecnych piłkarz po prostu zrezygnuje -taka przebudowa trochę potrwa (co najmniej dwa lata jeśli właściciel da kasy na transfery piłkarzy których będzie chciał nowy trener)i nie będziemy mieli gwarancji że później będziemy odnosić sukcesy. Skorży zawdzięczamy sporo , mam tu na myśli dwa mistrzostwa, ostatnio drużyna przegrywała z Levadią, Legią , Lechem czy Craxą- nie wracajmy już do tego, to było minęło , bolało ale to już jest za nami, teraz liczy się tylko to co jest przed nami. Dajmy szansę Skorży zrehabilitować się i dać szansę wygrać na wiosnę z Ległą, Amicą czy Pasami i obronić tytuł, jeśli mu się to uda to większość zapomni o porażkach i wtedy należy przedłużyć z nim kontrakt i niech powalczy o europejskie puchary a przede wszystkim Ligę Mistrzów. Co do Pasów to wasze porównania są śmieszne, takie jak oni robią transfery mogły wzmocnić co najwyżej naszą drużynę z młodej ekstraklasy a u nas najlepsi ich piłkarze mogliby siedzieć co najwyżej na ławce albo na trybunach.