Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 23.01.2010, 13:17
AYALA napisał(a):Wyświetl post
do Odry zgłaszaja sie byli gracze Milanu i Boavisty Porto
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,74...Zachodzie.html
Większej głupoty to sie chyba wymyślić nie dało. Zawodnicy z takim CV chcą grać w ostatniej drużyny polskiej ekstraklasy, która gra na kurniku, w mieście liczącym niecałe 50 tysięcy ludzi...
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując