Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19545
Stary 23.01.2010, 12:35
Spokojnie. Wy tu się denerwujecie a menago Maciej Skorża siedzi sobie w Turcji przy kawce razem z duetem naszych wspaniałych skautów, Klejdinstem i Caplarem i przegladają zapiski pełne zawodników (plon ich półrocznej pracy) i przymierzają do składu. Nikt mu już nie bruździ bo J. Bednarza nie ma i on dopiero teraz pokaże jakich zawodników zakontraktuje do Wisły. Przy nich to Marcelo wysiada.
Odpowiedz cytując