|
Spokojnie. Wy tu się denerwujecie a menago Maciej Skorża siedzi sobie w Turcji przy kawce razem z duetem naszych wspaniałych skautów, Klejdinstem i Caplarem i przegladają zapiski pełne zawodników (plon ich półrocznej pracy) i przymierzają do składu. Nikt mu już nie bruździ bo J. Bednarza nie ma i on dopiero teraz pokaże jakich zawodników zakontraktuje do Wisły. Przy nich to Marcelo wysiada.
|