pawelwislak napisał(a):

|
Prawda jest taka że Cebanu był dużo lepszy od juszczyka i pawełka razem wziętych i to włąsnie ten chłopak miał perspektywy przed sobą... A z drugiej strony przecież w Polsce napewno jest dużo chłopaków nadających sie na bramke w końcu można powiedzieć że jesteśmy zagłębiem bramkarskim
|
Cebanu to był ten sam poziom co Juszczyk i zero szans na rywalizacje z Pawełkiem
Kibice Rubina pewnie mieli taką samą mine po informacji o zakontraktowaniu Cebanu jak my obecnie po Juszczyku.