Wyświetl pojedynczy post
Kbobt
Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19543
Stary 23.01.2010, 12:29
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka że Cebanu był dużo lepszy od juszczyka i pawełka razem wziętych i to włąsnie ten chłopak miał perspektywy przed sobą... A z drugiej strony przecież w Polsce napewno jest dużo chłopaków nadających sie na bramke w końcu można powiedzieć że jesteśmy zagłębiem bramkarskim
Cebanu to był ten sam poziom co Juszczyk i zero szans na rywalizacje z Pawełkiem
Kibice Rubina pewnie mieli taką samą mine po informacji o zakontraktowaniu Cebanu jak my obecnie po Juszczyku.
Odpowiedz cytując