yogul napisał(a):

Ale skoro jednak Juszczyka zakontraktowali to na pewno mieli jaki powód! Uwierz że oni by nie wzięli go z sentymentu
|
...bo zaczne wierzyć ze nagle tak znacznie podniósł swoje umiejętności .
zresztą jak podniósł mogliśmy dokładnie zobaczyć na youtube.
Zatem jak nie z sentymentu,to może będzie dodatkowo kucharzem drużyny?