Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19542
Stary 23.01.2010, 12:21
yogul napisał(a):Wyświetl post
Ale skoro jednak Juszczyka zakontraktowali to na pewno mieli jaki powód! Uwierz że oni by nie wzięli go z sentymentu


...bo zaczne wierzyć ze nagle tak znacznie podniósł swoje umiejętności .

zresztą jak podniósł mogliśmy dokładnie zobaczyć na youtube.

Zatem jak nie z sentymentu,to może będzie dodatkowo kucharzem drużyny?
Odpowiedz cytując