Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4139
Stary 23.01.2010, 11:52
Ten Tomasz Nowak to rezerwowy Polonii Bytom ? Widac, widac...braki w technice porazajace...

Smuda fajnych pilkarzy powoluje .

Nie ogladalem pierwszej polowy, ale po drugiej, to mozna smialo stwierdzic, ze Singapur mialby problemy w naszej IV lidze...to amatorzy tam graja?
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 23.01.2010 o godz. 11:54.
Odpowiedz cytując