Ten Tomasz Nowak to rezerwowy Polonii Bytom

? Widac, widac...braki w technice porazajace...
Smuda fajnych pilkarzy powoluje

.
Nie ogladalem pierwszej polowy, ale po drugiej, to mozna smialo stwierdzic, ze Singapur mialby problemy w naszej IV lidze...to amatorzy tam graja?