Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19539
Stary 23.01.2010, 11:48
yogul napisał(a):Wyświetl post
Co do Juszczyka. No to ile już można nad tym płakać. Przyszedł na pół roku, no trudno najwyraźniej nie mieli kasy na lepszego.
.
Prosze Cie przestan.To za co placa skautom?Mysle ze napewno za darmo jest jakis bramkarz do wyciagniecia za darmo lepszy od Juszczyka,ba od Pwelka....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując