yogul napisał(a):

Co do Juszczyka. No to ile już można nad tym płakać. Przyszedł na pół roku, no trudno najwyraźniej nie mieli kasy na lepszego.
.
|
Prosze Cie przestan.To za co placa skautom

?Mysle ze napewno za darmo jest jakis bramkarz do wyciagniecia za darmo lepszy od Juszczyka,ba od Pwelka....