Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#870
Stary 23.01.2010, 11:27
No musze przyznac ze stadion Lecha wyglada coraz lepiej...ale martwi mnie jedno....zagospodarowanie przestrzeni pod II tzn widzialem gdzies foty ze tam sa praktycznie same schody tylko pod 3 pietrem trybuny jest miejsce na hotel. Ogolnie coraz bardziej mi sie podoba ten stadion mimo iz ten ma dosc sporo bledow jak nasz ale bedzie mial tez swoj charakter Obciazenia sa napewno bardzo duze ale tak jak Mako powiedzial projektowali go profesjonalisci wiec musi to "dzialac"
Odpowiedz cytując