Pauwe napisał(a):

|
komentator dostosował się do poziomu tego turnieju...
|
Teraz to jeszcze luz,strach pomyśleć jak zabraknie Szpakowskiego czy Szaranowicza,przecież tych jego wypocin i pseudo podkręcania komentarza nie da się słuchać !! Skrzeczący głosik jak żaba w stawie !