Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4131
Stary 23.01.2010, 11:14
Pauwe napisał(a):Wyświetl post
komentator dostosował się do poziomu tego turnieju...
Teraz to jeszcze luz,strach pomyśleć jak zabraknie Szpakowskiego czy Szaranowicza,przecież tych jego wypocin i pseudo podkręcania komentarza nie da się słuchać !! Skrzeczący głosik jak żaba w stawie !
Odpowiedz cytując