Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13895
Stary 23.01.2010, 11:00
Kobieta_Wislak napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio odkryłam że na gumach do żucia (zwykłe jakieś orbit) podana jest wartość kaloryczna. Jakieś tam 157 kcal opakowanie. Ale moje pytanie brzmi: Czy kalorie owe "jem" jak tylko żuję gumę czy muszę ją połknąć żeby te kalorie "zjeść"? wiem że trochę durne pytanie, ale strasznie mnie zaciekawiło jak to jest? Ktoś się zna na takich rzeczach?
Wystarczy, że żujesz)
Odpowiedz cytując