|
Ostatnio odkryłam że na gumach do żucia (zwykłe jakieś orbit) podana jest wartość kaloryczna. Jakieś tam 157 kcal opakowanie. Ale moje pytanie brzmi: Czy kalorie owe "jem" jak tylko żuję gumę czy muszę ją połknąć żeby te kalorie "zjeść"? wiem że trochę durne pytanie, ale strasznie mnie zaciekawiło jak to jest? Ktoś się zna na takich rzeczach?
"... Bo to miłość, pasja, To mój sposób na życie,
Mam trójkolorowy świat i innego nie chcę widzieć nigdzie..."
|