Wyświetl pojedynczy post
rafil
Senior Member
 
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4574
Stary 23.01.2010, 03:17
A gdyby tak na bramkę wziąć Pinto z Barcelony? Mówię poważnie. Kontrakt kończy mu się 30. czerwca, więc byłby za darmo (kontrakt można podpisać już teraz). Nie sądzę żeby był jakiś specjalnie pazerny na kasę, bo wiadomo, że za siedzenie na ławce w Barcelonie dostawał taką kasę o jakiej większość naszych piłkarzy mogłaby pomarzyć, więc ta kwestia to dla niego raczej nie problem. Jest doświadczony (34 lata, grał cały czas w Hiszpanii, generalnie w Primera Division). Wątpię żeby chciał przedłużyć kontrakt, bo raczej wolałby grać, co zwłaszcza teraz będzie praktycznie nierealne jak Barca odpadła z Pucharu Króla. Pewnie powiecie, że to niemożliwe ściągnąć kogoś z takim nazwiskiem - a Polonia jakoś ma Bakero i jest ok. Co o tym sądzicie?
Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS.
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem.
Odpowiedz cytując