Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19528
Stary 23.01.2010, 01:52
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Raz - mówimy tu o Skorży.
Dwa - po co w ogóle marnować pieniądze na Juszczyka?
No nie wiem. Jakbym miał szukać wytłumaczenia to parę by się znalazło.
Raz że po Juszczyku wiadomo co się spodziewać więc w najgorszym razie wiadomo jak będzie wyglądać bronienie kiedy "zapasowy" wejdzie na murawę gdyby Kurto nie wypalił.

Dwa, że jakoś dziwi mnie to nagłe zaprzestanie testowania bramkarzy i jego kontrakt na pół roku. Ja wiem, że to nie w stylu naszych decydentów, ale może my już podpisaliśmy kontrakt z docelowym bramkarzem ważny od lata? Na tej samej zasadzie jak Baszczu podpisał tylko, że nikt o fakcie ani o przyszłym klubie nie wiedział? (takie sobie gdybanie).

Bo jak pomyśle, że 1 lipca możemy zostać tylko z młodymi bramkarzami lub na gwałt testować kogo popadnie to mnie ciary przechodzą.
Odpowiedz cytując