Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19520
Stary 23.01.2010, 00:32
No brawo trenerze ,brawo zarząd!!!


Coz to wspaniala wiesc ze do rywalizacji na kluczowej pozycji bramkarza przystepuja niepewny i wpuszczajcy fafocle Pawełek ,i Juszczyk ktorego nigdzie nie chcą.

ci dwaj zawdniicy stworzą dla siebie taka konkurecje ,ze ich poziom sportowy napewno pojdzie w gore ,bo sa to pewni siebie zawodnicy.


co wiecej ilez trzeba bylo kaset dvd,ilez Edek i Jozek musieli obejrzec bramakrzy by stwierdzic ze ta wczesniejsza 20 przy Juhu wymięka.Nic tylko dalej szukac w ten sposob ich nastepców...
-------------------------

*sory za ironie ale w takiej sytuacji napisanie czegos normalnego mija sie z celem
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując