Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19516
Stary 22.01.2010, 23:25
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
Tak o nim mówi nasz prezes - Po odejściu Ilie Cebanu musieliśmy się jakoś zabezpieczyć. Teraz mamy dwóch bramkarzy gotowych bronić w ekstraklasie.
Bzdury gada - wiadomo że przyszedł tylko na pół roku i do tego na ławę ,tylko nie wiadomo po co - Ale poczekajmy - Pawełkowi kończy się kontrakt za pół roku , pewnie go nie przedłużą i być może wtedy pozyskamy kogoś lepszego.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując