qchar90 napisał(a):

|
Tak o nim mówi nasz prezes - Po odejściu Ilie Cebanu musieliśmy się jakoś zabezpieczyć. Teraz mamy dwóch bramkarzy gotowych bronić w ekstraklasie.
|
Bzdury gada - wiadomo że przyszedł tylko na pół roku i do tego na ławę ,tylko nie wiadomo po co - Ale poczekajmy - Pawełkowi kończy się kontrakt za pół roku , pewnie go nie przedłużą i być może wtedy pozyskamy kogoś lepszego.