Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19513
Stary 22.01.2010, 22:56
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
pewnie masz racje że po części nie potrafią wprowadzać w pierwszy skład, ale także ciśnienie właściciela na wynik, ważny jest wynik i kropka. młody wchodząc do drużyny pewnie nie jeden błąd popełni ale to przez własciecla nie jest do przyjecia. wyniki maja byc tu i teraz.
ociec Ciemka, masz racje że moderator zbyt często tutaj ujawnia swoją nienawiść wobec naszego trenera Skorży, ktorego uważa za najgorsze zło tego klubu, pewnie to Skorża jest winny kontuzjom, pewnie jest winny za zła pogodę.
Tylko jakoś moderator nie potrafi wskazać dobrego następce Skorży.
Ja rozumiem że jest ciśnienie na wynik ale np. takiemu Łobodzińskiemu wyszły dwa mecze w ciągu dwóch lat gry. Gdyby taki np. Leszczak grał tyle co on to nie wykluczone ze też by nam jakieś spotkanie wygrał. Poważnej szansy Mączyńskiemu też nie dano, Jop gra zamiast Kowalskiego chyba tylko dlatego że kiedyś grał w reprezentacji i w lidze rosyjskiej. Pod koniec rundy Wisła pokazała że bez Pawła Brożka da się grać. Dlaczego ściąga się Juszczyka a nie daje szansy Kurto, bo jest nieograny? takim tokiem rozumowania to my go przed 30 nie ogramy.
Odpowiedz cytując