Sprawdzanie młodych w boju to nie za Skorży i za żadnego polskiego trenera. Nie przy tej polityce klubu, o ile to coś tak nazwać możemy. W ogóle szkolenie młodzieży w naszym klubie to sztuka dla sztuki.
Trzeba się cieszyć,że pozyskano Juszczyka. To znak,że jakąś kasą dysponujemy
