Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19506
Stary 22.01.2010, 22:31
Gratuluję wszystkim, którzy wierzą, że Skorża jest wszystkiemu winien i jak go zwolnią to będzie cud miód i orzeszki, gratuluję moderatorowi, który uzewnętrznia swoją nienawiść (bo trudno to inaczej nazwać) do Skorży. Wierzy ktoś może, że po Skorży przyjdzie lepszy trener? Klub nie ma pieniędzy - między innymi dzięki Skorży, który założył, że piłkarze powinni wygrać łatwo z Levadią i można im trochę docisnąć. Wszystkie oficjalne wypowiedzi z klubu są jednoznaczne. Jarosz w wywiadzie nie mówi o rozwoju mówi o przetrwaniu. NIE MA KASY. Każdy zatem kontrakt kogoś przyzwoicie kopiącego piłkę do klubu to będzie pozytyw. Juszczyka - przyznam się szczerze - nie potrafię sobie wyjaśnić. Chyba, że Kurto to jednak dalsza przyszłość albo mają dla niego niezłe wypożyczenie i będzie gdzieś (nie w ME) regularnie grał. Różnica między piłką młodzieżową a seniorską jest widać ogromna skoro "gwiazdeczki" ME nie są bynajmniej rozchwytywane.

Dla mnie model angielski w warunkach polskich jest trudnym wyzwaniem. Wydaje mi się, że za politykę transferową, której konsekwencje są dalekosiężne powinna odpowiadać osoba, która ma w klubie mocną pozycję. Trwałą. W Polsce trenerów zmienia się zbyt często.
Odpowiedz cytując