Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19505
Stary 22.01.2010, 22:21
A powiedzcie mi co się z tym Nurkoviciem stało? Poszedł do tego lepszego klubu w końcu czy nadal w Travniku gra? Dobrze się orientuje, że w czerwcu mu się kontrakt kończy? Jeśli tak to może jednak Wisła go pozyskała tyle, że od czerwca? Tym czasem na pół roku w roli zapchaj dziury Juszyk?



Odpowiedz cytując