Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 22.01.2010, 22:00
Francuzi tez przypadkiem nie graja 5-1 w obronie?
wlasnie nie jestem pewien
teraz naszych 3 mecze czekaja ciezkie.
Sławek Szmal zaś szalał.
Niestety coś skuteczność nawala;/
trzeba ją poprawić.
Dobrze że nie przegraliśmy.

Odpowiedz cytując