Wyświetl pojedynczy post
Ikki
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Aleksandrów Kujawski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 22.01.2010, 21:59
Remis.
Czyli druga runda
Polska - 3
Francja - 3
Hiszpania - 3
Słowenia - 2
Niemcy - 1
Czechy - 0
Ale będzie jazda;D
Powód: Pomylone spotkania;p
Ostatnio edytowane przez Ikki : 22.01.2010 o godz. 22:04.
Odpowiedz cytując