Temat
:
X Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Austrii
Wyświetl pojedynczy post
Ikki
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Offline
#
116
22.01.2010, 21:59
Remis.
Czyli druga runda
Polska - 3
Francja - 3
Hiszpania - 3
Słowenia - 2
Niemcy - 1
Czechy - 0
Ale będzie jazda;D
Powód: Pomylone spotkania;p
Ostatnio edytowane przez Ikki : 22.01.2010 o godz. 22:04.
Ikki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ikki
Znajdź inne posty napisane przez Ikki