Temat
:
X Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Austrii
Wyświetl pojedynczy post
marcin93
Junior Member
Od: 05.2008
Offline
#
115
22.01.2010, 21:58
jesr remis! ale ciezko wymeczony...powinni dziekowac ze udalo im sie wyrownac gdy przegrywali juz 4 bramkami. przed nastepna runda trzeba spokojnie usiasc i zmobilizowac sie aby zagrac tak jak w 2 pierwszych meczach
marcin93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcin93
Znajdź inne posty napisane przez marcin93