Wyświetl pojedynczy post
marcin93
Junior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 22.01.2010, 21:58
jesr remis! ale ciezko wymeczony...powinni dziekowac ze udalo im sie wyrownac gdy przegrywali juz 4 bramkami. przed nastepna runda trzeba spokojnie usiasc i zmobilizowac sie aby zagrac tak jak w 2 pierwszych meczach
Odpowiedz cytując